Καλώς ορίσατε

στην Ιστοσελίδα του Σχολείου μας

ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΔΙΑΣΚΕΨΗ WEBEX ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ

Μέσω της παρακάτω σελίδας μπορείτε αρχικά να ενεργοποιήσετε την πρόσβαση του λογαριασμού που έχετε στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο στην υπηρεσία τηλεδιασκέψεων Webex αλλά και στη συνέχεια να μεταβαίνετε στις τηλεδιασκέψεις Webex.

Αρχικά θα σας ζητηθεί να κάνετε σύνδεση στην υπηρεσία πιστοποίησης του ΠΣΔ και στη συνέχεια ακολουθήστε τα βήματα των οθονών που θα εμφανιστούν.

ok

*Οδηγίες που αφορούν εγγραφή που πιθανόν έχει κάνει παλαιά ο χρήστης με e-mail του ΠΣΔ και όχι με προσωπικό λογαριασμό, θα βρείτε αναλυτικά οδηγίες ΕΔΩ.

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΓΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΠΣΔ

school gr

Σας ενημερώνουμε για την εγγραφή των μαθητών του σχολείου στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο, όταν είναι διαθέσιμη η πλατφόρμα για το Σχολικό έτος 2020-21. Για τις οδηγίες εγγραφής πατήστε εδώΜπορείτε να μεταβείτε στην ιστοσελίδα του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου στο παρακάτω κουμπί:

psd

ΕΝΑΡΞΗ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ 2020-21 ΚΑΙ ΑΓΙΑΣΜΟΣ

kali

Η έναρξη της σχολικής χρονιάς θα γίνει τη Δευτέρα 14/09 στις 8.15 π.μ. Αρχικά θα διανεμηθούν βιβλία και στις 11.00 π.μ θα γίνει ο αγιασμός.Η χρήση μάσκας είναι απαραίτητη.

*Τα δρομολόγια των λεωφορείων ισχύουν κανονικά.